You are currently viewing Maa müük

Maa müük

  • Post category:Blogi

Maa müük ning selle hind sõltub paljudest teguritest, nagu asukoht, maatüki suurus, maatüki kasutusotstarve ja seisukord. Kui soovid teada, kui palju on väärt Sinu maa? Võta meiega ühendust alloleva kontaktvormi kaudu. 

Soovid müüa metsa- ja põllumaad või soovid raie teostamist oma kinnistul?

Tasuta konsultatsiooni saamiseks täida kõrvalolev kontaktivorm.
Konsultatsiooni saate ka helistades numbril 5515005 või kirjutades e-posti aadressile maa@vestman.ee
maa müük

Maa müük: kuidas leida parim hind ja müüa kiiresti?

Maa müük on protsess, mis hõlmab maa omaniku või müüja poolt maa vara võõrandamist teisele isikule ehk ostjale kindla summa eest. Maa müügi hind sõltub mitmest tegurist, sealhulgas maatüki suurusest, asukohast, maakasutuse tüübist, turutingimustest ja müüja poolt seatud hinnast. Maatüki hindamisel võetakse arvesse ka muid tegureid, nagu maa pinnase kvaliteet, ehituslubade olemasolu ja läheduses asuvate objektide mõju.

Maa hindamine

Maa müügiprotsessi oluline osa on maa hindamine. Hindamise eesmärk on määrata maa turuväärtus, mis võimaldab müügihinna õiglast kindlaksmääramist. Maa hindamiseks on olemas spetsiaalsed hindamismetoodikad, mis võtavad arvesse erinevaid tegureid nagu maa asukoht, suurus, kvaliteet, kasutusotstarve ja palju muud.

Maade müük: Vestman aitab

Oleme usaldusväärne partner, kes tegeleb igapäevaselt metsa ja maa ostu ning müügiga. Meie eesmärk on pakkuda klientidele parimat hinda ja kvaliteetset teenust. Oleme spetsialiseerunud metsakinnistute ostule, põllumaade ostule ning taastuvenergiale. Meie tegevus on läbipaistev ja aus. Me ei ole vahendajad, kes proovivad maksimaalselt odava hinna eest maid osta, mistõttu saavad kliendid alati kindlad olla, et nad saavad müüdud kinnistu eest õiglase hinna. 

Vestman Grupp alustas tegevust aastal 1995, oleme tänasel päeval üks Eesti suurimaid metsamajandusega tegelevaid ettevõtteid. Hoolime nii klientide kui ka keskkonna heaolust. Tahame muuta maailma paremaks, toetades keskkonnasäästlikke ideesid ja tehnoloogiat.

Omame pikaajalist kogemust metsade majandamisel ning meie eksperdid leiavad Sulle kindlasti parima pakkumise. Oleme üks suuremaid metsandus ettevõtteid Eestis.

Esmase hinnangu saame anda kehtiva metsamajandamiskava ja kaardimaterjalide alusel.

Hinnas kokkuleppele jõudmise korral toimub selle ostu-müügilepingu vormistame notaris.