Võta meiega ühendust : +372 433 6570

Metsandus

 

 

Meie visiooniks on olla jätkusuutlik metsamajandaja Eesti ühel suurimal erametsavaldusel.

AS Vestman Mets haldab ligi 830 maaüksust kokku ca 22 000 hektaril. Kinnistud asuvad hajali ning on jagatud kolmeks piirkonnaks. Enamus meie valdustest paikneb Edela-Eestis (Viljandi-, Pärnu-, Rapla-, Järva- ja Valgamaal) ning kasvavad suhteliselt viljakal pinnasel – 70% on I ja II boniteediga metsad.

Teeme koostööd TÜ Eesti Puidumüügikeskusega, et turustada oma puitu ühiselt ja kasumlikult ning rääkida kaasa riigi puidupoliitikas. Kogu meie raiemahu töötavad üles pikaajalised koostööpartnerid. Metsa istutamisel, kasvatamisel ja metsatööde korraldamisel kasutame väiksemate ettevõtete ja FIE-de teenuseid.

Meie kolm metsaülemat hoiavad silma peal maaparandustöödel, teede-ehitusel, elektriliini-koridoride hooldusel ja jahipidamisel. Tegemisi metsaresursi arvestuse, metsateatiste, veoselehtede ja materjali laoarvestusel tagavad kaasaegsed elektroonilised lahendused. 

Metsanduse valdkonna tegevustest on välja kasvanud ja toimub paralleelselt maavarade haldamine – meie portfellis on kinnistuid, millel leidub müügiks ressursse lubjakivist, ehitusliivast, dolomiidist ja -kruusast kuni savini.

AS Vestman Mets

Tartu tn 4A, 71004 Viljandi

+372 433 3427

Andres Lavrenov

Juhataja

Mobiil: +372 505 0991
E-mail: andres.lavrenov@vestman.ee

Aliis Kevvai

Assistent- analüütik

Telefon: +372 433 3427
Mobiil: +372 5398 7619
E-mail: aliis.kevvai@vestman.ee

Urve Siimon

Urve Siimon

Pearaamatupidaja-analüütik

Telefon: +372 433 3418
Mobiil: +372 522 7003
E-mail: urve.siimon@vestman.ee

Martin Tammejuur

Ostujuht

Mobiil: +372 588 68277
E-mail: martin.tammejuur@vestman.ee

Indrek Org

Varumisjuht

Telefon: +372 433 3427
Mobiil: +372 503 9197
E-post: indrek.org@vestman.ee

Tarmo Männigo

Tarmo Männigo

Metsaülem (Valga- ja Viljandimaa)

Telefon: +372 433 3427
Mobiil: +372 505 3472
E-mail: tarmo.mannigo@vestman.ee

Jaak Vomm

Jaak Vomm

Metsaülem (Pärnu- ja Raplamaa)

Telefon: +372 445 9006
Mobiil: +372 502 0840
E-mail: jaak.vomm@vestman.ee

Eda Raat

Eda Raat

Raamatupidaja

Telefon: +372 433 3418
E-mail: eda.raat@vestman.ee

Marita Nael

Marita Nael

Juhatuse assistent

Lapsehoolduspuhkusel

Metsamaahalduse AS

Taavi Raadik

Taavi Raadik

Juhataja

Telefon: +372 445 9005
Mobiil: +372 505 6231
E-mail: taavi.raadik@vestman.ee

AS Vestman Forest Fund

Taavi Raadik

Taavi Raadik

Juhataja

Telefon: +372 445 9005
Mobiil: +372 505 6231
E-mail: taavi.raadik@vestman.ee

Janek Jõesaar

Janek Jõesaar

Metsaülem
(koostööpartner Jaroma Grupp OÜ)

Mobiil: +372 511 8348
E-mail: janek.joesaar@vestman.ee

Sulge menüü