You are currently viewing Metsamaa ost

Metsamaa ost

  • Post category:Blogi

Metsamaa ost on oluline otsus, mis võib tuua kaasa mitmeid eeliseid. Kui soovite metsamaad müüa, peate arvestama selle asukoha, suuruse, kvaliteedi, kasvukohatüübi ja paljude muude teguritega.

Metsamaa ostu puhul ei ole meie jaoks takistuseks hüpoteek ega looduskaitseliseline piirang. Osa kinnistust võib olla ka põllumaa, samuti võivad kinnnistul paikneda hooned. Kui on soov müüa kinnistust ainult konkreetne osa, siis leiame ka sellele lahenduse. 

Kui Te vajate professionaalselt metsandusalast nõu, siis küsige julgelt meie ekspertide käest. Leiame parima lahenduse ja teeme Teile sobiliku pakkumise!

Metsamaa ost - küsi hinnapakkumist numbrilt 5515005 või e-posti aadressilt maa@vestman.ee

metsamaa ost

Metsa ost

Metsamaa müügi puhul on oluline mõelda ka sellele, kas soovite müüa metsakinnistut või raieõigust. Metsakinnistu on enamasti suurem maaala, millel võib olla ka muid maakasutusviise, näiteks põllumaa või kinnistu kõrval võib asuda ka elamumaa.

Kliendid ja koostööpartnerid meist

Meie kliendid ja koostööpartnerid on meie jaoks äärmiselt olulised. Pakume oma klientidele personaalset teenust ja aitame neid igal etapil. Oleme spetsialiseerunud metsa- ja põllumajandusmaa ostu-müügile ning pakume ka metsa haldusteenust. Meie koostööpartnerid on peamiselt metsa- ja põllumajandusettevõtted, metsakonsulendid ja metsandusega seotud ettevõtted. Meie eesmärk on luua pikaajalisi suhteid oma klientidega ja koostööpartneritega ning pakkuda neile parimaid lahendusi.

Vastutustundlik metsamajandus

Vastutustundlik metsamajandus on üks olulisemaid põhimõtteid, mida me järgime. Meie eesmärk on tagada, et metsamaad kasutatakse säästlikult ja jätkusuutlikult, võttes arvesse nende keskkonnaalast, sotsiaalset ja majanduslikku mõju. Meie ettevõte järgib kõiki seadusi ja eeskirju ning kasutab parimaid tavasid metsa- ja põllumajandusmaa majandamisel.

Kui olete huvitatud metsamaa müügist või metsa majandamise teenusest, võtke meiega ühendust ja saadame Teile personaalse pakkumise. Meie kogenud spetsialistid jagavad hea meelega oma teadmisi ja kogemusi metsanduse valdkonnas ning aitavad teil teha informeeritud otsuseid metsamaa müügi ja majandamise osas.