Võta meiega ühendust : +372 433 6570

Emaettevõte

AS Vestman Energia

Tartu tn 4A, 71004 Viljandi

+372 5035277

Aivar Berzin

Juhataja

Telefon: +372 433 6570
aivar.berzin@vestman.ee

Erki Unn

Erki Unn

Metsanduse, taastuvenergia ja rohetehnoloogiate portfelli juht

Telefon: +372 511 6507
erki.unn@vestman.ee

Heli Härm

Heli Härm

Juhiabi / ühiskondlikult vastutustundliku tegevuse koordinaator

Telefon: +372 433 6570
Mob: +372 503 5277
heli.harm@vestman.ee

Ülle Jaadla

Pearaamatupidaja-finantskontroller

Telefon: +372 504 4311
ulle.jaadla@vestman.ee

Silver Vanamets

IT- ja äriarendusjuht

Telefon: +372 5661 6891
silver.vanamets@vestman.ee

Rivo Raigla

Äri- ja andmeanalüütik

Telefon: +372 5626 6026
rivo.raigla@vestman.ee

Metsandus

AS Vestman Mets

Tartu tn 4A, 71004 Viljandi

+372 433 3427

Andres Lavrenov

Juhataja

Mobiil: +372 505 0991
andres.lavrenov@vestman.ee

Mihkel Rünkaru

Metsaülema abi

Mobiil: +372 5386 1729
mihkel.runkaru@vestman.ee

Urve Siimon

Urve Siimon

Pearaamatupidaja-analüütik

Mobiil: +372 522 7003
urve.siimon@vestman.ee

Indrek Org

Varumisjuht

Mobiil: +372 503 9197
indrek.org@vestman.ee

Tarmo Männigo

Tarmo Männigo

Metsaülem

Mobiil: +372 505 3472
tarmo.mannigo@vestman.ee

Janek Jõesaar

Janek Jõesaar

Metsaülem

Mobiil: +372 511 8348
janek.joesaar@vestman.ee

Eda Raat

Eda Raat

Raamatupidaja

Telefon: +372 525 4126
eda.raat@vestman.ee

Marita Nael

Marita Nael

Juhatuse assistent

Telefon: +372 433 3427
Mobiil: +372 5597 4111
marita.nael@vestman.ee

Metsamaahalduse AS

Tartu tn 4A, 71004 Viljandi

+372 433 3427

Taavi Raadik

Taavi Raadik

Juhataja

Mobiil: +372 505 6231
taavi.raadik@vestman.ee

Martin Tammejuur

Ostujuht

Mobiil: +372 588 68277
martin.tammejuur@vestman.ee

Marita Nael

Marita Nael

Juhatuse assistent

Telefon: +372 433 3427
Mobiil: +372 5597 4111
marita.nael@vestman.ee

Põllundus

AS Põlluvara

Vello Teor

Vello Teor

Juhataja

Telefon: +372 385 0249
Mobiil: +372 5340 4975
vello.teor@vestman.ee

Anu Purika

Anu Purika

Juhiabi-analüütik

Telefon: +372 385 0249
Mobiil: +372 5388 8707
anu.purika@vestman.ee

Väike-Aia 1, 72711 Paide

+372 385 0249

OÜ Viljatootja

Rubert Saluoks

Juhataja

Mobiil: +372 505 8453
rubert.saluoks@vestman.ee

Tuuli Tattar

Tuuli Tattar

Juhiabi-raamatupidaja

Telefon: +372 730 1020
Mobiil: +372 523 8087
tuuli.tattar@vestman.ee

Võru 47E, Tartu

+372 730 1020

Kinnisvara

OÜ Piibeleht Arendus

Madis Soodla

Juhataja

Telefon: +372 730 1023
Mobiil: +372 517 7130
madis.soodla@vestman.ee

Tuuli Tattar

Tuuli Tattar

Juhiabi-raamatupidaja

Telefon: +372 730 1020
Mobiil: +372 523 8087
tuuli.tattar@vestman.ee

Võru 47E, Tartu

+372 730 1020

Saada meile e-kiri

Sulge menüü