Kontaktid


Emaettevõte

AS Vestman Energia

Tartu tn 4A, 71004 Viljandi
Tel: (372) 433 6570
E-post: info@vestman.ee


Aivar Berzin
Juhataja
Tel: (372) 433 6570
E-post: aivar.berzin@vestman.ee


Erki Unn
Metsanduse, taastuvenergia ja rohetehnoloogiate portfelli juht
Mob: (372) 511 6507
E-post: erki.unn@vestman.ee


Heli Härm 
Juhiabi / ühiskondlikult vastutustundliku tegevuse koordinaator
Tel: (372) 433 6570
Mob: (372) 503 5277
E-post: heli.harm@vestman.ee


Ülle Jaadla
Pearaamatupidaja-finantskontroller
Mob: (372) 504 4311
E-post: ulle.jaadla@vestman.ee


Keskkond

AS Vestman Bioenergy

Tartu tn 4A, 71004 Viljandi
Tel: (372) 433 6570
E-post: info@vestman.ee


Erki Unn
Juhataja
Tel: (372) 511 6507
E-post: erki.unn@vestman.ee


Metsandus

AS Vestman Mets

Tartu 4a, Viljandi 71004
Tel: (372) 433 3427
E-post: metsamaahaldus@vestman.ee


Taavi Raadik
Juhataja
Tel: (372) 445 9005
Mo: (372) 505 6231
Faks: (372) 447 1201
E-post: taavi.raadik@vestman.ee


Tarmo Männigo
Tegevjuht-portfellihaldur
Tel: (372) 433 3427
Mob: (372) 505 3472
E-post: tarmo.mannigo@vestman.ee


Marita Nael
Juhatuse assistent
Tel: (372) 433 3427
Mob: (372) 5597 4111
E-post: marita.nael@vestman.ee


Urve Siimon
Pearaamatupidaja-analüütik
Tel: (372) 433 3418
Mob: (372) 522 7003
E-post: urve.siimon@vestman.ee


Indrek Org
Metsaülem (Valga- ja Viljandimaa)
Tel: (372) 433 3427
Mob: (372) 503 9197
E-post: indrek.org@vestman.ee


Jaak Vomm
Metsaülem (Pärnu- ja Raplamaa)
Tel: (372) 445 9006
Mob: (372) 502 0840
E-post: jaak.vomm@vestman.ee


Janek Jõesaar
Metsaülem (Harju-, Ida-Viru-, Lääne-Viru-, Jõgeva-, Järva-, Lääne- ja Saaremaa)
Mob: (372) 511 8348
E-post: janek.joesaar@vestman.ee


Martin Tammejuur
Ostumaakler
Mob: (372) 588 68277
E-post: martin.tammejuur@vestman.ee


Silva Järvsoo
Sekretär-analüütik
Tel: (372) 433 3427
Mob: (372) 524 1743
E-post: silva.jarvsoo@vestman.ee


Eda Raat
Raamatupidaja
Tel: (372) 433 3418
E-post: eda.raat@vestman.ee


Põllundus

AS Põlluvara

Väike-Aia 1, 72711 Paide
Tel: (372) 385 0249
Faks: (372) 385 0249
E-post: polluvara@vestman.ee


Vello Teor
Juhataja
Tel: (372) 385 0249
Mob: (372) 5340 4975
Faks: (372) 385 0249
E-post: vello.teor@vestman.ee


Anu Purika
Juhiabi-analüütik
Tel: (372) 385 0249
Mob: (372) 5388 8707
Faks: (372) 385 0249
E-post: anu.purika@vestman.ee


OÜ Viljatootja

Võru 47E, Tartu
Tel: (372) 730 1020
Faks: (372) 730 1021
E-post: rubert.saluoks@vestman.ee


Rubert Saluoks
Juhataja
Mob: (372) 505 8453
Faks: (372) 730 1021
E-post: rubert.saluoks@vestman.ee


Tuuli Tattar
Juhiabi-raamatupidaja
Tel: (372) 730 1020
Mob: (372) 523 8087
E-post: tuuli.tattar@vestman.ee


Kinnisvara

OÜ Piibeleht Arendus

Võru 47E, Tartu
Tel: (372) 730 1020
Faks: (372) 730 1021
E-post: piibeleht@vestman.ee


Madis Soodla
Juhataja
Tel: (372) 730 1023
Mob: (372) 517 7130
Faks: (372) 730 1021
E-post: madis.soodla@vestman.ee


Tuuli Tattar
Juhiabi-portfellihaldur
Tel: (372) 730 1020
Mob: (372) 523 8087
Faks: (372) 730 1021
E-post: tuuli.tattar@vestman.ee

OÜ Prokom

Tartu tn 4A, 71004 Viljandi
Tel: (372) 433 6570
E-post: info@vestman.ee


Toomas Uripea
Juhatuse liige
Mob: (372) 505 5284
E-post: toomas.uripea@vestman.ee


Ülle Jaadla
Pearaamatupidaja-analüütik
Mob: (372) 504 4311
E-post: ulle.jaadla@vestman.ee